Interesuje Cię poprawa wyników sprzedaży w sklepach?

Sukces sprzedaży zależy od perfekcyjnej ekspozycji i fachowej obsługi klienta. SalesCompanion wesprze Cię w realizacji strategii Perfect Store oraz wdrożeniu koncepcji i utrzymaniu standardów Visual merchandisingu, zwiększając konkurencyjność Twoich sklepów.

Realizacja strategii Perfect Store

Zapewnienie standardów VM

Zarządzanie akcjami in-store

Kontrola niezgodności

Twój sukces zależy od wdrożenia standardów ekspozycji, ale...

 • Brakuje Ci narzędzia do kontroli wdrożenia standardów obsługi, poprawności oznakowania i koncepcji VM?
 • Atrakcyjność sklepu w stosunku do internetu spada?
 • Nie wiesz jak uporządkować i ujednolicić komunikację?
 • Przekazywanie informacji o standardach zajmuje dużo czasu i bywa mylnie interpretowane?
 • Dużo czasu spędzasz na przygotowaniu raportów?
 • Zgłosiłeś reklamację do ekspozycji lub jakości obsługi i nie wiesz co dalej?
 • Wyzwaniem dla Ciebie staje się zarządzanie wieloma lokalizacjami naraz?

Czas na system, który uporządkuje i ujednolici całą komunikację w jednym miejscu. Usprawnij kontrolę standardów i zarządzanie poprawkami oraz reklamacjami w wielu lokalizacjach z jednego panelu.

Poznaj SalesCompanion

To narzędzie da Ci gwarancję realizacji metodologii Perfect Store. Zyskaj pewność poprawnego wdrożenia założeń wytyczonych przez centralę.

Z SalesCompanion

 • Scentralizujesz i ujednolicisz komunikację w jednym panelu
 • Szybko zlecisz audyty, zbierzesz dane i je przeanalizujesz
 • Sprawdzisz obecność promocji, nowych kolekcji z shelf-recognition
 • Zgłosisz do poprawy zadania, wyjaśnisz reklamacje i zwiększysz jakość obsługi klienta
 • Zaktualizujesz i dodasz nowe lokalizacje sklepów i pracowników
 • Rozwiniesz sieć z elastycznym narzędziem do wsparcia sprzedaży
 • Przeszkolisz, zmotywujesz i nagrodzisz swoich sprzedawców, dzięki narzędziom do e-learningu i grywalizacji

Wykorzystaj 100% potencjału

Usprawnij zarządzanie zespołem, zadbaj o standardy i jakość obsługi klienta. System wesprze Cię w komunikacji z pracownikami oraz partnerami i w sprawnym wyjaśnianiu reklamacji. Z SalesCompanion masz pod kontrolą realizację zadań na wielu szczeblach, przejrzystość procesu i realny wpływ na wynik KPI.

SalesCompanion komunikacja 360 Sklep sieciowy
 • Cele Visual Merchandising
 • Oznakowanie półka, sufit, podłoga
 • Planogramy i standardy ekspozycji
 • Nowe kolekcje, akcje sezonowe
 • Akcje handlowe i promocyjne
 • Dostępność produktowa i OOS
 • Materiały reklamowe i POS
 • Zawieszki i etykiety cenowe
 • Szkolenia produktowe i testy wiedzy
 • Badania marketingowe

Komunikuj → Monitoruj → Optymalizuj

Wszystko w jednym narzędziu, które uprości komunikację z pracownikami i zautomatyzuje kontrolę, a Ty odzyskasz cenny czas!

Efektywnie komunikuj założenia

SalesCompanion usprawni i ujednolici komunikację założeń centralnych i przekaże je sprzedawcom, a Ty skupisz się na optymalizacji strategii sprzedaży.

Weryfikuj wdrożenie standardów

Upewnisz się, że Twoje założenia zostały zrealizowane, dzięki zdjęciom, ankietom i audytom, które pracownicy wprowadzą w czytelnej aplikacji, minimalizując błędy.

Optymalizuj i sprzedawaj więcej

Z nami masz pewność wdrożenia strategii Perfect Store, akcji marketingowych, koncepcji Visual Merchandisingu, dlatego możesz skupić się na optymalizacji i zwiększaniu sprzedaży.

Przyjrzyj się wszystkim korzyściom z bliska!

Nowoczesny system SFA zaprojektowany dla liderów

To kompleksowa platforma, w której zarządzanie Visual Merchandisingiem i akcjami handlowymi staje się proste i efektywne. Z SalesCompanion uprościsz i zautomatyzujesz żmudne, rutynowe zadania, skrócisz czas kontroli i wizyt w sklepach oraz do minimum ograniczysz błędy, lub wyjaśnisz reklamacje!

Najważniejsze korzyści z wdrożenia

Monitorowanie realizacji na bieżąco

Płynnie monitoruj to, co dzieje się w sklepach, ograniczając do minimum konieczność częstych, długotrwałych wizyt i żmudnych kontroli na miejscu. Aplikacja to uprości i poinformuje Cię o nieścisłościach.

Czytelne raporty z przeglądem sytuacji

W kilka sekund wygenerujesz przejrzyste raporty z realizacji, audytów, wdrożeń i aktualnych trendów w Twoich sklepach, dzięki czemu zyskasz więcej czasu na optymalizację sprzedaży.

Zadania w systemie = mniej błędów!

Eliminuj błędy ludzkie w egzekucji dzięki aplikacji, która krok po kroku przeprowadzi pracownika przez proces audytów i wdrożeń, a zakończy proces dopiero po zatwierdzeniu dokładnego wykonania standardów z centrali.

Efektywna kontrola realizacji zadań

W jednym miejscu znajdziesz potrzebne dane: sklepy, projekty, zadania, raporty z wizyt, zdjęcia, standardy, planogramy, harmonogramy, akcje handlowe, stany magazynowe i historię komunikacji.

Zmotywowany i kompetentny zespół

Dzięki modułowi e-learningu sprawnie przekażesz swoim sprzedawcom wiedzę o standardach obsługi i produktach w sposób jednolity. Wbudowany mechanizm grywalizacji rozwinie ich zaangażowanie i motywację.

Nowoczesna, mobilna aplikacja

Twoi kierownicy i pracownicy sklepów otrzymają intuicyjny interfejs dopasowany do urządzeń stacjonarnych i mobilnych, który działa zarówno na iOS, jak i na Androidzie oraz w przeglądarce.

SalesCompanion

Wesprze Cię, jeśli zarządzasz projektami w obszarze

Perfect Store
Visual Merchandising
Merchandising i Sales Force
Outsourcing personalny
Rozliczanie czasu pracy
Doradcy klienta
Promotorzy marki
Sprzedawcy
Audytorzy
Tajemniczy Klient
Badania marketingowe
Animacje sprzedaży
Instalacja POSM
Akcje in-store
Analiza konkurencji
16 lat

Doświadczenia w systemach SFA/FFA

250 tys.

Raportów generowanych miesięcznie

1 milion

Zdjęć przetwarzanych miesięcznie

90%

Klientów jest z nami z polecenia

SalesCompanion jest używany przez 6000 użytkowników w Polsce

Od ponad 15 lat oferujemy narzędzia do automatyzacji sprzedaży i zarządzania zespołami w terenie.

Udostępniamy Ci proste w obsłudze narzędzia, które dopasujemy do Twoich potrzeba. System otrzymujesz na zasadzie licencji za ułamek kosztu złożonych platform.

Zacznij dziś i rozwiń swoją sprzedaż z SalesCompanion!

Nasze referencje

Lotte-Wedel GRY
Lotte Wedel Sales Companion

GRYWALIZACJA

“Firma Companion prowadziła dla nas roczny projekt grywalizacyjny, w którym uczestniczyło podad 180 graczy. Zaangażowanie konsultantów Companiona oceniam bardzo wysoko. Nasze prośby i sugestie były szybko wdrażane, widzieliśmy również dużą proaktywność Companiona w poszukiwaniu nowych rozwiązań w odpowiedzi na pojawiające się w projekcie sytuacje.”

Magdalena Żołek
Lotte-Wedel

Orange GRY

GRYWALIZACJA

"Dzięki eksperckiej wiedzy z dziedziny motywacji pracowników, merytorycznemu wsparciu oraz olbrzymiemu zaangażowaniu, firmy Companion projekt został sprawnie i terminowo wdrożony.
Przy pomocy grywalizacji osiągnęliśmy zamierzone cele biznesowe i wzrost grywalizowanych parametrów o ponad 32%, zwiększyliśmy również zaangażowanie Przedstawicieli Handlowych."

Monika Sommerfeld
National Key Account Manager, Orange

Unimil SFA

SYSTEM SFA/FFA

“Zmaganie się z systemem SFA niedostosowanym do moich potrzeb to była prawdziwa katorga. Mnóstwo niewykorzystywanych opcji, konieczność administratora systemu, problemy z pomocą techniczną no i cena. Z Companion mamy szybkie i łatwe raportowanie dla osób pracujących w terenie, brak problemów technicznych, nic się nie zawiesza. Panel administracyjny gwarantuje szybki dostęp do potrzebnych danych. Z przyjemnością rekomenduję rozwiązania oferowane przez Companion.”

Grzegorz Dmytrzak
Key Account Manager, Unimil

Adecco SFA

SYSTEM SFA/FFA

“Mam przyjemność wyrazić pozytywną opinię współpracy dot. Firmy Companion Sp. z o.o. . Zapewnia profesjonalne i kompleksowe wsparcie w zakresie dostarczania aplikacji do raportowania pracy przez naszych pracowników. Firma cechuje się elastycznością, błyskawicznym działaniem oraz wsparciem merytorycznym. Firma Companion jest godna polecenia w różnych przedsięwzięciach związanych z raportowaniem pracy oraz grywalizacją.”

Paweł Królikowski
Managing Director, Adecco Outsourcing

Zott GRY
Lotte Wedel Sales Companion

GRYWALIZACJA

“Widzieliśmy duży, pozytywny wpływ grywalizacji na zachowanie ludzi. Liderzy gildii bardzo motywowali do wspólnego działania, co widocznie przekładało się na rezultaty. Przedstawiciele dzwonili do mnie z informacją, że są właśnie w trakcie misji, dzielili się opiniami i zagrzewali do wspólnej walki o wynik. Moim zdaniem to wyraźnie zmotywowało ludzi do dalszej pracy.”

Robert Rolski
Kierownik Regionalny, Zott Polska

Orange SFA

SYSTEM SFA/FFA

“Współpraca z Companion to korzystna relacja funkcjonalności i jakości obsługi do ceny. Szczególnie cenimy sobie indywidualne podejście do Klienta, dobre zrozumienie naszych potrzeb i szybkość reakcji.”

Paweł Waś
National Key Account, Orange Polska

Energizer SFA

SYSTEM SFA/FFA

“Firma Companion jest nastawiona na szukanie odpowiednich rozwiązań dla biznesu. Współpraca przebiega sprawnie, a zgłaszane problemy są weryfikowane i szczegółowo wyjaśniane użytkownikowi systemu.”

Justyna Sapierzyńska
Sales Director, Energizer Group Polska

Zott SFA

SYSTEM SFA/FFA

“Wielokrotnie spotykałem się z pracownikami Companion w celu dostosowania funkcjonalności systemu do bieżących, czasami ad-hoc’owych potrzeb. Moje oczekiwania zawsze były realizowane zaskakująco szybko i niezawodnie. Osoby, z którymi współpracowałem i współpracuję zawsze miały dużą wiedzę z zakresu sprzedaży, co znacznie ułatwiało znalezienie odpowiednich rozwiązań. Bardzo wysoko cenię sobie profesjonalizm oraz dużą elastyczność w podejściu do stawianych zadań. Firma Companion jest warta polecenia jako sprawdzony partner biznesowy.”

Piotr Sibielak
Dyrektor sprzedaży, Zott Polska

previous arrow
next arrow

Skontaktuj się z nami

Sprawdź jak łatwy w obsłudze jest SalesCompanion.

Przetestuj go teraz!

SalesCompanion

Sławomir Łebkowski

Founder

Konrad Kowalik

Managing Partner

Sprawdź jak łatwy w obsłudze jest SalesCompanion.

Przetestuj go teraz!

SalesCompanion

Przekonaj się, czy pasujemy do siebie

Częste pytania

Czy SalesCompanion to rozwiązanie typu SaaS, czy działa w chmurze, czy muszę mieć swój serwer?

Nasz program udostępniamy Ci poprzez przeglądarkę internetową albo interfejs aplikacji.


Program jest udostępniany w chmurze, a dane są przechowywane na dedykowanych serwerach.


Do pracy w SalesCompanion potrzebne jest tylko dobre łącze internetowe oraz narzędzie typu PC, laptop, tablet lub smartfon.

Czy muszę wykupić wszystkie moduły od razu, czy mogę dopasować funkcje oprogramowania do swojego biznesu?

Z naszego systemu korzystasz, kiedy chcesz i ile chcesz w zależności od twoich potrzeb firmowych.


Wraz ze wzrostem skali Twojego biznesu, możemy wprowadzić dodatkowe modyfikacje polegające na rozbudowie lub zmianie sposobu działania funkcjonalności SalesCompanion.

Na życzenie Klienta przygotowujemy też dedykowane rozwiązania.

Czy SalesCompanion jest oferowany jako licencja, czy pełna platforma?

Nasz Program jest oferowany w ramach udzielonej Ci licencji na okres obowiązywania umowy i udostępnienia platformy oraz aplikacji mobilnej. 


Dostajesz gotowy system za ułamek kwoty, jaką musiałbyś ponieść za jego stworzenie, infrastrukturę, aktualizację i rozwój, czy koszty obsługi IT i helpdesk.


Zaufaj nam mamy 15 lat doświadczenia.

Jak długo trwa wdrożenie systemu, czy muszę rezerwować jakieś swoje zasoby?

Standardowe wdrożenie programu w firmie trwa około 14 dni.


W tym czasie my zajmiemy się postawieniem dedykowanego systemu z twoją domeną i logiem, konfiguracją projektu, importem danych jak ludzie, klienci, lokalizację, produkty, pos, dystrybutorzy czy pytania do ankiety.


W okresie wdrożenia przeszkolimy też kierownika projektu z obsługi systemu, żeby mógł na nim pracować w pełni samodzielnie. Ty rezerwujesz czas, my zajmiemy się resztą.